Küresel Isınmaya En Sıcak Çözüm: Buderus Yoğuşmalı Kombiler

Son yıllarda çevre dostu teknolojilere rağbet hızla artıyor. Küresel ısınma ve iklim değişikliklerinin üstesinden gelmek adına bu teknolojilerden istifade etmekte fayda var. Elektrikle çalışan otomobillerden enerji tasarrufu sağlayan beyaz eşyalara kadar birçok çevreci ürün sağlayan teknoloji, ısınma konusunda da yoğuşmalı kombilerle oldukça etkili bir çözüm sunuyor.

Yoğuşmalı Kombi Nedir?

2015 yılından beri Avrupa Birliği ülkelerinde kullanımı zorunlu kılınan yoğuşmalı kombiler hem çevreye, hem de cüzdanınıza saygı duyuyor. Daha az enerji ile daha yüksek performans elde etmeyi mümkün kılan bu teknolojinin hava kirliliğinin önüne geçmek gibi bir mahareti daha var. Sundukları teknoloji sayesinde konvansiyonel kombilerin aksine su buharını atık gaz ile birlikte atmaktansa yeniden kullanımını sağladıklarından hava kirliliğinin önüne geçmeniz ve enerji tasarrufu sağlamanız işten bile değil.

Hangi Yoğuşmalı Kombiyi Tercih Etmelisiniz?

Vaatte bulunduğu verimi size sağlayabilecek bir yoğuşmalı kombi arayışındaysanız tercihte bulunabileceğiniz en iyi seçenek Buderus. Bosch bünyesinde bulunan, 288 yılı aşkın tarihiyle üstün Alman mühendisliği ve teknolojisinin simgelerinden biri haline gelen üretici, günümüzde standart haline gelen birçok ısıtma teknolojisinin de mucidi. Sunduğu yüksek performansın yanında şık tasarımlarıyla da dikkat çektiğinden Buderus yoğuşmalı kombi, memnuniyetinizi en uç noktaya taşıma konusunda bir hayli iddialı. Kombinin yanında Güneş enerjisi sistemleri, boyler, termostat ve oda kumandası üretiminde de önemli bir konumda bulunan markanın tasarruflu ve çevreci teknolojilere büyük yatırımı bulunuyor.

Buderus Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Sağladıkları yüksek modülasyon aralıkları sayesinde Buderus Logamax yoğuşmalı kombiler çalışma verimliliğini en üst düzeye taşıyor. Alüminyum-Silisyum alaşımlı eşanjörler ile dayanıklılık ve yüksek tasarruflu kullanım vaat ettiklerinden, harcamanızı kısa sürede amorti etmeniz mümkün. Buderus yoğuşmalı kombiler aynı zamanda yüksek performanslarıyla da öne çıkıyorlar. Dubleks yapılardan apartman dairelerine kadar mekan büyüklüğü fark etmeksizin sıcak su ve ısınma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Buderus farklı mekan tiplerine farklı çözümler ve zevkinize uygun tasarımlar seçmenize de olanak sağlıyor. Birçok tasarım arasından beklentilerinize uygun bir alternatif belirlemeniz son derece kolay.

ErP ile Güvenilir Enerji Tasarrufu

ErP (Energy-related Products) direktifi kısaca enerji ilişkili ürünlerin enerji tasarruf performanslarını belirlemeyi amaç edinmiş bir mekanizma. Enerji tasarruflu teknolojilerin kalitesini belirlemede bir standardizasyon halini alan ErB, Avrupa Birliği ülkeler ile birlikte 2018’den beri Türkiye’de de yürürlüğe girmiş ve geçerlilik kazanmış durumda. Buderus yoğuşmalı kombi özellikleri ile standartlarını sağladıkları A ve üzeri enerji tasarrufu etiketleri aracılığıyla enerji verimliliği ve doğa dostu ürünler ortaya koyma konusunda ne kadar istekli olduğunu gözler önüne seriyor.

Kurulum ve Satış Sonrası Destek

Bir ürünün performans ve özelliklerinden sonra üzerinde durmanız gereken en önemli konulardan biri muhakkak ki ürünü edindikten sonra alabileceğiniz teknik destek. Buderus bu etapta da müşteri memnuniyetini korumaktan kaçınmıyor. Buderus tarafından eğitilen ve güncel teknik bilgilere sahip yetkili servisler ile talep ettiğiniz desteği sorunsuz bir şekilde edinmenizin önünde hiçbir engel yok. Buderus yetkili servis ekibi, belirli kalite standartları çerçevesinde yıllık denetimlere ve eğitimlere tabi tutulduğundan istenmeyen sonuçlarla karşılaşmanız ihtimaller dahilinde değil. Yaşadığınız bir sorunu yetkili teknik servise ihtiyaç duymadan, internet üzerinden ilgili konuda yetkin bir Buderus personeline aktarmanız ve çözüm önerileri almanız dahi olası.

Buderus Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Birbirinden farklı ürün, model ve tasarımlar ile beklentilerinizi karşılayabilecek birçok alternatif bulunuyor. İhtiyaçlarınız dahilinde size en uygun yoğuşmalı kombi fiyatını öğrenmek ve detaylı bilgi edinmek için Buderus’un internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.